Bc. Tereza Barvíková

Knižní autorka, studentka geologie. Kromě psaní miluje svou rodinu a kamarády, zvířata, sport – dříve dělala taekwondo, společenské hry (např. Activity), přírodu, umění, hudbu a tanec. Napsala knihu Něco si přej! (2016).

doc. PhDr. Věra Beranová, CSc.

Estetička a kunsthistorička. Působila na Komenského univerzitě v Bratislavě, Karlově univerzitě v Praze, Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem, kde v současnosti externě vyučuje. Spolupracuje s Filosofickou fakultou Prešovské univerzity.

Renata Gavenčiaková

Kadeřnice a začínající spisovatelka. Mezi její zájmy, kromě psaní, patří cestování, poznávání nových kultur a čtení knih. Volný čas tráví sportem, nejraději má jízdu na kole a běh. Dále ráda tráví čas se svými přáteli a rodinou.

Bc. Pavel Herman

Novinář, publicista, bloger, člen Spolku českých novinářů, přispivatel serveru ParlamentníListy.cz. Mezi jeho zájmy patří četba odborných publikací o politice a ekonomice a sledování dokumentárních a cestopisných filmů. Rád navštěvuje besedy, výstavy, kluby a festivaly.

prof. MUDr. Pavel Jansa, DrSc.

Lékař, univerzitní profesor, který u nás i v zahraničí vydal přes 400 odborných publikací. Ve svých padesáti letech se začal bavit psaním netradičních detektivek (např. Záskok za pánaboha, Případ Samorost, Krysy apod.), thrillerů (např. Tajnosti hříšné světice, Hra bez pravidel, Akce Muslim apod.) i společenských románů (např. Nejlepším se neodpouští, Příliš krátké známosti, Účtování apod.).

JUDr. Ing. Karel Nedbálek, PhD., MBA

Advokátní koncipient, autor odborných článků v českých i slovenských právnických časopisech (Obchodní právo, Právník, Bulletin advokacie), publicista, manažer. V minulosti působil jako generální ředitel mnoha společností. V současnosti přednáší právo na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a na Evropském polytechnickém institutu v Kunovicích.

Mgr. Marek Řezanka

Autor, publicista, který mimo jiné působil v Literárních novinách. Vydal několik básnických sbírek: Otisky (2009), Děti objevují svět (2013) či Zrcadlení (2014). V elektronické řadě publikoval dalších několik sbírek, např. Překročená hranice, A nezůstane kámen na kameni či V letech bezčasí. V minulosti psal i písňové texty.

David Strnad

Student, bloger a mladý spisovatel. Napsal a vydal knihu s názvem Na cestě po Galaxii. Rád čte a čerpá inspiraci z knížek. Má rád dobrodružné a napínavé knihy. Jeho oblíbeným žánrem je sci-fi. Mezi jeho zájmy patří především psaní, ale také počítačové hry.